Tootegrupid

KETIÕLI KUIV TEFLON SPREI 400mL (JALGRATTAKETILE)

Tootekood: LI3076
Kaubamärk: LIQUI MOLY motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 1
Hind:
7,67 €
Kogus: - +
Kuiv ilma õlita teflon ketimääre.
Kuiv teflon ketimääre ei sisalda õlisid. Moodustab libeda teflonikihi. Sobib kasutada kõikjal, kus on oluline õlivaba keskkond.
Sarnased tooted
Spetsiaalne ketimääre tuubis. Toodetud spetsiaalselt tänavamootorrataste ja kartide kettidele. Väga nakkuv, talub suuri kiiruseid ja keti kerge jooksu. Pikendab keti eluiga, kaitseb korrosiooni eest. Pastat saab ketile kanda tuubi otsas oleva harja kaudu.
,   Laoseis: 1
8,45 €
Scottoileri õli mõõdukas kliimas kasutamiseks.
,   Laoseis: 4
16,00 €
Täissünteetiline, teflon ( PTFE ) lisandiga valge ketiõli. Sobib tänavasõidu mootorratastele ja kartidele. Hea kasutada, kuna valge värvus tagab optimaalse kasutamise, kuna jääb määrimisel nähtav. Sobib kõikidele ketitüüpidele.
,   Laoseis: 4
13,35 €
Spetsiaalne täissünteetiline määre nii X kui O rõngas kettidele. Spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks Enduro ja Off-Road mootorratastel. Sobib kasutamiseks võistlustingimustes. Moodustab ketile veekindla, kaitsva ja püsiva kihi, mis on eriti vastupidav tsentrifugaaljõule. Stabiilne erinevate temperatuuride juures. Regulaarne kasutamise tagab ketile ja hammasratasetele pika kasutusaja .
Väike 56 ml aerosoolpudel on uuesti täidetav ja eriti mugav kaasa võtta.
,   Laoseis: 3
5,60 €