Tootegrupid

KETIÕLI MOTOREX CHAINLUBE RACING SPRAY 500ml (23,80EUR/l)

Tootekood: 115-000283365
Kaubamärk: MOTOREX motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 1
Hind:
12,00 €
Kogus: - +

LÜHIKIRJELDUS:

Spetsiaalne sünteetiline „Tefloniga” tugevdatud määrdeaine mootorrataste kettidele, mis täidab ka kõige rangemad tootjate poolt esitatud tingimused. Sobib  kasutamiseks nii tänavasõidu kui ka ringrajamootorratastel võistlustingimustes. Võib kasutada kõikidel ketitüüpidel. Eriti head kleepumisomadused. Vastupidav veepesule.
Stabiilne erinevate temperatuuride juures. Regulaarse kasutamise juures vähendab keti ja hammasratasete kulumist oluliselt.
Väike 56 ml aerosoolpudel on uuesti täidetav ja eriti mugav kaasa võtta.


Sarnased tooted
Scottoileri õli kuumemate temperatuuride jaoks.
,   Laoseis: 3
16,00 €
Scottoiler Dual Injector otsikule varudüüsid.
,   Laoseis: 1
10,00 €
Täissünteetiline, teflon ( PTFE ) lisandiga valge ketiõli. Sobib tänavasõidu mootorratastele ja kartidele. Hea kasutada, kuna valge värvus tagab optimaalse kasutamise, kuna jääb määrimisel nähtav. Sobib kõikidele ketitüüpidele.
,   Laoseis: 6
13,35 €
Spetsiaalne täissünteetiline määre nii X kui O rõngas kettidele. Spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks Enduro ja Off-Road mootorratastel. Sobib kasutamiseks võistlustingimustes. Moodustab ketile veekindla, kaitsva ja püsiva kihi, mis on eriti vastupidav tsentrifugaaljõule. Stabiilne erinevate temperatuuride juures. Regulaarne kasutamise tagab ketile ja hammasratasetele pika kasutusaja .
Väike 56 ml aerosoolpudel on uuesti täidetav ja eriti mugav kaasa võtta.
,   Laoseis: 2
5,60 €