Tootegrupid
CARDO PACKTALK AUDIOKIT KIIVRIHOIDJA JA MIKROFONIGA

CARDO PACKTALK AUDIOKIT KIIVRIHOIDJA JA MIKROFONIGA

Tootekood: 29-7489
Ühik: kmpl
Laoseis: 1
Hind:
82,00 €
Kogus: - +
Sarnased tooted
Spetsiaalselt Shoei kiivritele valmistatud sidekomplekt. Lihtne paigaldada, kerge kasutada.
,   Laoseis: 0.5
499,00 €
Handsfree sidevahendi komplekt JUST SPEAK S UNIVERSAL. Olulisemad omadused: bluetooth versioon 3.0 ja klass 2, side suurim ulatus ~200m, võimalus kasutada koos teiste handsfree komplektidega (intercom) ja kahe telefoni või gpsiga, micro usb, aku ooteaeg 168h ja kõneaeg 8h, laadimisaeg ~2,5h. Lisaks kõnele vastamise võimalus häälkäsklusega.
,   Laoseis: 11
108,00 €
http://tehnoturg.ee/raadiosaatjad/mootorrattale/bt-juhtmevaba/midland-btx1-pro-twin-advanced-intercom-system.html
,   Laoseis: 1
269,00 €
Bluetoothiga stereo Intercom vestlusteks kahel rattal ja kuni nelja mootorratturi vahel.
Puhas ja kompromissitu tehnoloogia kõige nõudlikumatele mootorratturitele – uus Midland BT NEXT on uue põlvkonna Midlandi Bluetoothiga Intercomi süsteemide kindel liider, mis on loodud suhtlemiseks kaherattalistel.
Midland BT NEXT on Bluetoothiga kuni 1,6 km levialaga stereosuhtlusseade mõlemasuunalisteks vestlusteks kuni neljale mootorratturile . Sellel on kaasas sisseehitatud RDSiga FM-raadio ning Bluetoothi kaudu ühendub see mobiiltelefonide, MP3-mängijate ja GPS-süsteemiga koos Intercomiga juht-reisija ja rattur-rattur.
Midland BT NEXT -il on uus Bluetoothi tehnoloogia, DSP (digitaalne signaalitöötlus), AGC automaatseks helitugevuse reguleerimiseks vastavalt taustamürale ja häälteated. Tänu VOX-funktsioonile toimivad suhtlusseadme ühenduse ja telefonile vastamise funktsioon häältuvastuse abil.
Kokkupandava antenniga kompaktsel eriti õhukesel ja aerodünaamilisel seadmel BT NEXT on kolm praktilist nuppu, mida on lihtne kasutada ja mida tunneb ka kindaid kandes, ilma et kannataks sõiduohutus.
Nagu kõikidel Midland BT seadmetel, on ka BT NEXT -il pistikupesa juhtmega ühenduste jaoks MP3 ja PMR446 vastuvõtjatega rühmavestluste jaoks mitmete ratturite vahel kuni 5 km levialas.
Midland BT NEXT -i on lihtne paigaldada, tänu kaasasolevale klambrite ja kahepoolse teibiga paigalduskomplektile ühildub see iga tüüpi kiivriga.
Heliseadmete komplektis on kaks õhukest stereokõlarit ja kaks vahetatavat juhtme ja painduva toega mikrofoni, mida saab takjakinnituse abil kerge vaevaga kiivri sisse paigaldada.
Midland BT NEXT -i saab kiireteks veebiuuendusteks ja süsteemi konfigureerimiseks programmeerida ka läbi USB. Li-polümeeraku tagab kuni 10 tundi vestlusaega ja seadme aku taset saab kontrollida häälkäsklustega.
Midland BT NEXT ühildub kõikide Midland BT suhtlusseadmetega.
VASTAB SERTIFIKAADILE CE/99/05
Grupi side võimali bluetoothiga varustatud raadisaatjaga ( Midland G8 BT ), või juhtmega PMR446. Side kaugus raadiosaatjaga max 12km.
,   Laoseis: 1
289,00 €
Konverentskõned kuni kaheksale inimesele
BT Next Pro on kõige täiuslikum saadavalolev lahendus, mis võimaldab tõhusaimat sisesidet mootorratturite vestluseks: kahetuumaline Bluetooth 4.2 Dual Core tehnoloogia laseb üksteisega vestelda korraga kuni nelja mootorratta juhtidel ja kaassõitjatel, kokku kaheksal inimesel. Üks-ühele siseside abil saavad vestelda kuni kuus inimest. Ja kõik see toimib täis-dupleks reziimis, digikvaliteediga, DSP müravähendusega ja AGC süsteemiga (mille saab ka välja lülitada), nii et helitugevus muutub automaatselt vastavalt taustamürale.
BT Next seadmete leviulatus (ilma abivahenditeta, olgu äpp või muu) on kuni 1,6 km*. Midland siseseadmetel on kaks ühendust, mistõttu neid saab kasutada ka teist marki toodetega.
Ja veel...
Stereotaust, muusika jagamine, RDS funktsiooniga ja kuue jaama salvestamise võimalusega FM raadio, olekut väljendavad häälteated, VOX hääljuhtimine, kahe mobiilsideseadmega korraga ühendumine, liugkinnitus, uuendamine arvuti (PC) või mobiiltelefoni kaudu, millel on BT Set äpp, et seadistusi muuta.

TEHNILISED ANDMED:
Üks-ühele sisekõned - kuni kuus inimest.
Konverentskõned - kuni kaheksa inimest (4 mootorratast).
Siseside leviulatus - 1,6 km.
Vestlus kõigiga - universaalne siseside - kaks ühendust, mille abil saab kasutada ka teist marki seadmeid.
FM raadio - RDS süsteemiga ja kuue jaama salvestamise võimalusega FM raadio.
Kahe peakomplekti ühendamine - jah.
Stereoheli - jah.
Veekindel - jah.
Bluetooth - kahetuumaline Bluetooth.
VOX - jah.
GPS taust - jah.
AGC - automaatne helitugevus - jah.
Aku kestvus - kuni 35 h.
Arvuti (PC) kaudu programmeeritav - jah.
Olekut väljendavad häälteated - jah.
Mõõtmed, kõrgus x pikkus x sügavus -
BT kaugjuhtimispuldi võimalus - jah.
Sobivus kiivritega - kõigile kiivritüüpidele.
Bluetooth ühendused - jah.
Juhtmega ühendused - jah.
Komplektis - seade, poomiga ja juhtmega mikrofon, kahepoolselt liimuv liugkinnitus kõigile kiivritüüpidele, üliõhukeste kõlaritega helisüsteem, seinalaadija koos USB juhtmega.
,   Laoseis: 1
239,00 €