Tootegrupid

KIIVER CABERG V2X MATT CARBON

Tootekood: C45A5095
Kaubamärk: CABERG kiiver
Ühik: tk
Laoseis: 1
Hind: 370,00 €
240,00 €
* Suurused kiiver

Kogus: - +
Kinnine kiiver Caberg V2X on valmistatud Itaalias. Kiivri kaal 1200-/+50gr. Kaks kiivritooriku suurust: XS-M ja L-XXL. Seesmine päikesevisiir. Kiivriga on kaasas välisvisiirile sissekleebitav uduvastane pinlock lisavisiir. Lõuarihma kinnitus on topelt-D rõngastega.

Väliskest:
Karbon. Kaks kiivritooriku suurust: väike (XS-S-M) ja suur (L-XL-XXL)

Ventilatsioon:
Reguleeritav ventilatsiooniava lõuakaitsel.
Ülemine, reguleeritav ventilatsiooniava.
Tagumine ja külgmised ventilatsiooniavad.

Sisevooder:
Täielikult eemaldatav ja pestav, hüpoallergeenne ning õhuline kangas. 
Kahekihilise erineva topelttihedusega põsepadjad, mis on disainitud hõlbustamaks prillide asetamist ja kandmist kiivris.

Visiirid:
Double Visor Tech - topeltvisiiride tehnoloogia.
Toonimata välisvisiir, mis on mitte ainult kriimustuskaitsega vaid samuti ka uduvastase, sissekleebitava topeltvisiiriga.
Kriimustuskaitsega sisemine päikesevisiir.

Kinnitus:
Topelt-D rõngastega

Homologeerimine:
Ece 22.05
Caberd V2X CARBIN tehniliste andmete kaart


Suurus 0
Sarnased tooted
Kiiver Caberg V2R on kõrge kvaliteediga kinnine kiiver, mille valmistamiseks on kasutatud parimaid materjale ja tehnilisi lahendusi. V2R on varustatud sisemise päikesevisiiriga ( Double Visor Tech ). Kiivri vooder on eemaldatav ja pestav. Kiivril kasutatakse järelpingutusega lukusti süsteemi. Temperatuuri reguleerimiseks on kiivril kaks ühe astmeliselt reguleeritavat ventilatsiooniava otsmikul ja üks lõual. Kiivri kuklaosal on väljatõmbe ava. Kiiver V2R on hinnatud 5tärniga SHARP turvatestis inglismaal.
,   Laoseis: 3
140,00 € (31%)
204,00 €
Väga turvaline ja komfortne kiiver. Kiivri kübar on valmistatud mitmest erinevast klaasfiibri kihist. Kiivril on neli erinevat kübara suurust: 1) XXS-S, 2) M, 3) L, 4) XL-XXL. Kiivri kaal on 1450 +/-50gr M suurusel, teised suurused vastavalt kas kergemad või raskemad.Kiirkinnitusega kriimukindel visiir koos uduvastase topeltvisiiriga. Topelt D kinnitus. Vooder eemaldatav ja pestav. Põsepadjad on parima sobivuse saavutamiseks vahetatavad ( 31, 33, 35, 37, 39, 41mm). Väga hea tuulutus, ees lõual ja otsmikul reguleeritavad sissetõmbe avad, kuklal neli väljatõmbe ava. Tehase garantii 5 aastat.
Kampaania: kiivriga kaasas tume visiir ja müra summutuspadjad.
,   Laoseis: 1
467,10 € (10%)
519,00 €
Retro kiiver Shoei EX-Zero on valmistatud 80-date aastate stiilis. Kiivril on integreeritud CJ-3 visiir. Visiiri kõrgus on kolme astmeliselt reguleeritav. Visiire on kolme tooni: klaar, tumehall, kollane. Kaal 1100gr.
Rohkem: http://www.shoei-europe.com/de/news/exzero
,   Laoseis: 2
359,10 € (10%)
399,00 €
Kiiver Caberg EGO on kõrge kvaliteediga kinnine kiiver, mille valmistamiseks on kasutatud parimaid materjale ja tehnilisi lahendusi. EGO on varustatud sisemise päikesevisiiriga ( Double Visor Tech ). Kiivri vooder on eemaldatav ja pestav. Kiivril kasutatakse järelpingutusega lukusti süsteemi. Temperatuuri reguleerimiseks on kiivril kaks ühe astmeliselt reguleeritavat ventilatsiooniava otsmikul ja üks lõual, lisaks suur luuk pealael. Kiivri kuklaosal on väljatõmbe ava.
,   Laoseis: 1
179,10 € (10%)
199,00 €
,   Laoseis: 5
341,10 € (10%)
379,00 €