Tootegrupid

KONSERVEERIMISVAHEND MOOTORISSE 2T/4T,FOGGING OIL 400ml

Tootekood: 106558
Kaubamärk: MOTOREX motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 5
Hind:
6,50 €
Kogus: - +
Motorex Protect & Shine 645 annab uue läike moororatta metall ja kroomdetailidele. Kaitseb pindasid effektiivselt korrosiooni eest. Samuti tagab hea kaitse ka kummi ja plastikosadele ning nahale. Eriti soovitatakse kasutada mootorrataste hoidmisel talveperioodil. Enne kasutamist loksutada tugevasti pudelit. Seejärel pihusta ainet töödeldavale pinnale ja poleeri pind pehme lapiga. Parima tulemuse saamiseks soovitame eelnevalt kasutada Motorex Clean & Polish puhastusainet. Ei tohi kasutada piduriketastel.
Sarnased tooted
,   Laoseis: 2
12,00 €
Sobib kõiki tüüpi tekstiilkangastele. Hoiab tooted vetthülgavana ja hingavana. Värskendab värve ja parandab mustuse mittenakkuvust..
,   Laoseis: 2
11,00 €
Spetsiaalne kuivpuhastusvahend matt viimistlusega plastik- ja värvipindade. Sobib mootorrataste gondlite, plastdetailide, armatuurlaudade, porilaudade, poritiibade, põrkeraudade, värvipindade jne puhastamiseks. Eemaldab tolmu ja mustuse, ergastab värvid, jätab kauakestva kaitsekihi. Sisaldab UV kaitset. NB! Sobib kasutamiseks ainult matt pindadel.
,   Laoseis: 2
7,50 €
Multi Clean Foam on kiiretoimeline ja tugev multifunktsionaalne puhastusvaht. Vahuga saab puhastada klaas-, peegel-, plastik-, puit-, tekstiil- ja metallpindasid. Võimaldab hästi puhastada nõgi, tahma, rasva, õli nind orgaanilisi jääke nagu surnud putukad.
,   Laoseis: 1
5,00 €
Brake Clean on tugevatoimelisel lahustil baseeruv puhastusvahend.
,   Laoseis: 23
3,00 €