Tootegrupid

MOTO WASH 1L MOTUL

Tootekood: 105505
Kaubamärk: MOTUL motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 2
Hind:
13,50 €
Kogus: - +
MOTO WASH PESU JA KAITSEVAHEND.
SPETSIAALNE PUHASTUSVAHEND MOPEEDIDELE, MOOTORRATASTELE, ATV-DELE, SKUUTRITELE, KARTIDELE JNE. tOODE ON BIOLOOGILISELT LAGUNEV. SOBIB KÕIKIDELE PINDADELE, VÄRVILE. EEMALDAB ÕLI-, MÄÄRDE, MUSTUSE-, PUTUKA- JA FRIKTSIOONMATERJALI JÄÄGID. KUIVAB ÜHTLASELT. JÄTAB PINDADELE KUIVA, VASTUPIDAVA JA KORROSIOONIKINDLA KIHI.
Sarnased tooted
Efektiivne kiirpuhastusvahend mootorrataste plastik-, visiiri-,
tuuleklaasi-, metall- ja värvitud pinna puhastamiseks kasutamata vett.
Eemaldab tõhusalt putukajäänused, mustuse ja tolmu
jne.
,   Laoseis: 1
11,50 €
Sobib nahktoodetele, ei sobi pööratud nahale. Toidab ja pehmendab nahka, muudab vetthülgavaks.
,   Laoseis: 1
10,00 €
Multi Clean Foam on kiiretoimeline ja tugev multifunktsionaalne puhastusvaht. Vahuga saab puhastada klaas-, peegel-, plastik-, puit-, tekstiil- ja metallpindasid. Võimaldab hästi puhastada nõgi, tahma, rasva, õli nind orgaanilisi jääke nagu surnud putukad.
,   Laoseis: 1
5,00 €
Non-Slip on kiilrihmade hooldus- ja puhastusvahend. Toode tekitab kummile kleepuva efekti, mis parandab märgatavalt selle haardumist. Toode pihendab rihmade eluiga. Kaotab rihma vilistava heli.
,   Laoseis: 2
9,50 €
Rost Loose on õlil ja lahustitel baseeruv kiire ja efektiivne rooste lõhustaja. Toode sobib roostes ja kinnikiilunud liitekohtade avamiseks ja ka hilisemaks montaaziks. Toote suur õlisisaldus tagab detailidele kaitse ja lihtustab nende hilisemat avamist. Ei kahjusta kummi, plastikut ega värvitud pindasid.
,   Laoseis: 11
6,00 €