Tootegrupid

PUHASTUSVAHEND MOTOREX CLEAN AND POLISH 500ml

Tootekood: 115-000288916
Kaubamärk: MOTOREX motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 1
Hind:
10,50 €
Kogus: - +
Metall-, plastik- ja värvitud pindade puhastamis ja poleerimisvahend. Tagab pikaajalise plekivaba kaitse. Ei tohi kasutada käepidemete, sadulate, pidurikomponentide ja rehvide puhastamiseks.
Motorex Clean & Polish on metalli, plastik ja värvitud pindade puhastamiseks ning poleerimiseks ette nähtud aine. Tagab plekivaba pikaajalise kaitse.Toodet ei tohi kasutada pihuriosade, rehvide, pedaalikummide, käepidemete ja sadulate puhastamiseks. Enne kasutamist loksutada tugevasti pudelit. Seejärel pihusta ainet töödeldavale pinnale ca. 10 cm kauguselt ja anna toimida umbes 1 minut. Seejärel poleeri pind pehme lapiga. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame puhastatud pinnad lisaks töödelda Motorex Protect & Shine 645`ga.
Sarnased tooted
Naharasv - spetsiaalne nahahooldusvahend, puhastab, pehmendab ja impregneerib nahkriideid.
,   Laoseis: 9
5,00 €
Efektiivne kiirpuhastusvahend mootorrataste plastik-, visiiri-,
tuuleklaasi-, metall- ja värvitud pinna puhastamiseks kasutamata vett.
Eemaldab tõhusalt putukajäänused, mustuse ja tolmu
jne.
,   Laoseis: 1
11,50 €
Sobib kõikidele nahktoodetele ja vahariietele. Toidab ja pehmendab nahka, muudab vetthülgavaks.
,   Laoseis: 1
10,00 €
Sobib kõiki tüüpi tekstiilkangastele. Hoiab tooted vetthülgavana ja hingavana. Värskendab värve ja parandab mustuse mittenakkuvust..
,   Laoseis: 2
11,00 €
Spetsiaalne kuivpuhastusvahend matt viimistlusega plastik- ja värvipindade. Sobib mootorrataste gondlite, plastdetailide, armatuurlaudade, porilaudade, poritiibade, põrkeraudade, värvipindade jne puhastamiseks. Eemaldab tolmu ja mustuse, ergastab värvid, jätab kauakestva kaitsekihi. Sisaldab UV kaitset. NB! Sobib kasutamiseks ainult matt pindadel.
,   Laoseis: 2
7,50 €