Tootegrupid

KETIõLI JALGRATTALE ZEFAL EXTRA WET LUBE 120ML

Tootekood: 10-961301
Ühik: tk
Laoseis: 1
Hind:
10,00 €
Kogus: - +
Spetsiaalne sünteetiline õli kasutamiseks karttide kettidel, mis täidab ka kõige rangemad tootjate poolt esitatud tingimused. Sobib  kasutamiseks nii hobbi kui ka võistlustingimustes. Võib kasutada kõikidel ketitüüpidel. Eriti head kleepumisomadused. Stabiilne erinevate temperatuuride juures. Regulaarse kasutamise juures vähendab keti ja hammasratasete kulumist oluliselt.
Sarnased tooted
Automaatne ketiõlitussüsteem, mis ei vaja elektritoidet ega vaakumit toitesüsteemist. Elegantselt lihtne ja töökindel lahendus. Eriti sobiv enduro tsiklitele.
,   Laoseis: 1
102,26 €
Scottoileri õli kuumemate temperatuuride jaoks.
,   Laoseis: 1
16,00 €
Täissünteetiline, teflon ( PTFE ) lisandiga valge ketiõli. Sobib tänavasõidu mootorratastele ja kartidele. Hea kasutada, kuna valge värvus tagab optimaalse kasutamise, kuna jääb määrimisel nähtav. Sobib kõikidele ketitüüpidele.
,   Laoseis: 11
13,35 €
Spetsiaalne täissünteetiline määre nii X kui O rõngas kettidele. Spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks Enduro ja Off-Road mootorratastel. Sobib kasutamiseks võistlustingimustes. Moodustab ketile veekindla, kaitsva ja püsiva kihi, mis on eriti vastupidav tsentrifugaaljõule. Stabiilne erinevate temperatuuride juures. Regulaarne kasutamise tagab ketile ja hammasratasetele pika kasutusaja .
Väike 56 ml aerosoolpudel on uuesti täidetav ja eriti mugav kaasa võtta.
,   Laoseis: 2
5,60 €