Tootegrupid

KETIÕLI MOTOREX CHAINLUBE RACING SPRAY 500ml (23,80EUR/l)

Tootekood: 115-000283365
Kaubamärk: MOTOREX motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 4
Hind:
13,00 €
Kogus: - +

LÜHIKIRJELDUS:

Spetsiaalne sünteetiline „Tefloniga” tugevdatud määrdeaine mootorrataste kettidele, mis täidab ka kõige rangemad tootjate poolt esitatud tingimused. Sobib  kasutamiseks nii tänavasõidu kui ka ringrajamootorratastel võistlustingimustes. Võib kasutada kõikidel ketitüüpidel. Eriti head kleepumisomadused. Vastupidav veepesule.
Stabiilne erinevate temperatuuride juures. Regulaarse kasutamise juures vähendab keti ja hammasratasete kulumist oluliselt.
Väike 56 ml aerosoolpudel on uuesti täidetav ja eriti mugav kaasa võtta.


Sarnased tooted
Automaatne ketiõlitussüsteem, mis ei vaja elektritoidet ega vaakumit toitesüsteemist. Elegantselt lihtne ja töökindel lahendus. Eriti sobiv enduro tsiklitele.
,   Laoseis: 1
102,26 €
,   Laoseis: 15
10,80 €
Veekindel sünteetiline ketimääre, kaitseb kette korrosiooni ja kulumise eest. Heade läbitungimisomadustega, moodustab kauakestva kaitsekihi. Sobib kasutamiseks ka suurte võimsuste ja löögikoormuste korral. Vastupidav soojale ja külmale veele. Vähendab hõõrdumist, kulumist, müra ja vibratsiooni. Ennetab vee ja saasteainete nakkumist, mis vähendavad oluliselt keti ja ketiratta eluiga. Kasutusalad: O-, X-tüüpi ketid, jalgratta ja mootorratta ketid, kettajamid, ketirattad, rihmarattad, hammasrattad, trossid, ukseajamid, traktorid, aiandusseadmed, kettsaed jne.
,   Laoseis: 12
8,00 €
Spetsiaalne ketiõli matkaenduro mootorratastele. Valge, PTFE lisandiga.
,   Laoseis: 3
13,50 €