Tootegrupid

KETIÕLI MOTOREX CHAINLUBE RACING SPRAY 500ml (23,80EUR/l)

Tootekood: 115-000283365
Kaubamärk: MOTOREX motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 5
Hind:
14,00 €
Kogus: - +

LÜHIKIRJELDUS:

Spetsiaalne sünteetiline „Tefloniga” tugevdatud määrdeaine mootorrataste kettidele, mis täidab ka kõige rangemad tootjate poolt esitatud tingimused. Sobib  kasutamiseks nii tänavasõidu kui ka ringrajamootorratastel võistlustingimustes. Võib kasutada kõikidel ketitüüpidel. Eriti head kleepumisomadused. Vastupidav veepesule.
Stabiilne erinevate temperatuuride juures. Regulaarse kasutamise juures vähendab keti ja hammasratasete kulumist oluliselt.
Väike 56 ml aerosoolpudel on uuesti täidetav ja eriti mugav kaasa võtta.


Sarnased tooted
Veoketi pesuaine. Sobib kõikidele ketitüüpidele, kaasa arvatud O- ja X-ring.
,   Laoseis: 6
11,00 €
Püsiv ja stabiilne määre off-road mootorrataste kettidele. Liiva ja mustust hülgav. Kollast värvi. Sobibstandard, O-, X- , Z-tüüpi kettidele. Vähendab kulumist, tagab maksimaalse liikuvuse, vähendab hõõrdumist ja korrosiooni.
,   Laoseis: 4
12,65 €
Kiiretoimeline ja kiiresti haihtuv keti puhastusvahend puhastab efektiivselt igat tüüpi mootorratta, mopeedi, kardi, ATV, jalgratta jne ketid, nii road kui ka off-road kasutuses. Sobib standard, O-, X-, Z-tüüpi kettidele. Eemaldab kettidelt õli, liiva, määrde, mustuse jne. Kloorivaba. Keti eluea pikendamiseks puhasta ketti iga 1000 km tagant. Peale puhastamist määri kett alati Motul Chain Lube ketimäärdega.
,   Laoseis: 10
13,00 €