Tootegrupid

IMPREGNEER SPRAY MOTOREX 500ML

Tootekood: 115-000292440
Kaubamärk: MOTOREX motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 4
Hind:
14,23 €
Kogus: - +
Motorex Protex Spray on töötlemisvahend, mis annab rõivastele ning jalanõudele pikaajalise hingava ja vetthülgava membraani. Samuti tagab riidele tõhusa kaitse õli vastu. Eriti soovitatakse kasutada erinevatel suve ja talispordialadel kasutatavatel riietel ja jalanõudel,samuti cabriolet autode katuste veehülgavuse parandamiseks.Sobiv kasutamiseks erinevatel tekstiilidel ja nahal. Töödeldav pind peab olema kuiv ja puhas. Enne kasutamist kontrolli väikesel pinnal töödeldava toote värvipüsivust. Hele nahk võib muutuda veidikene tumedamaks. Seejärel pihusta ainet vajalikule pinnale,lase kuivada ja tuuluta korralikult.Korda eelpoolnimetatut alati peale riiete pesu. Ei tohi kasutada puu ja kummipindadel. Enne kasutamist loksutada. Toode võib sissehingamisel tekitada tervisekahjustusi, seetõttu tohib ainet kasutada ainult õues.
Sarnased tooted
,   Laoseis: 1
7,12 €
Spetsiaalne kuivpuhastusvahend matt viimistlusega plastik- ja värvipindade. Sobib mootorrataste gondlite, plastdetailide, armatuurlaudade, porilaudade, poritiibade, põrkeraudade, värvipindade jne puhastamiseks. Eemaldab tolmu ja mustuse, ergastab värvid, jätab kauakestva kaitsekihi. Sisaldab UV kaitset. NB! Sobib kasutamiseks ainult matt pindadel.
,   Laoseis: 2
8,13 €
Spetsiaalselt mootorratastel ja jalgratastel kasutamiseks välja töötatud puhastusvedelik, mis ei sisalda keskkonnale kahjulikke aineid.
,   Laoseis: 5
24,40 €
,   Laoseis: 2
5,59 €