Tootegrupid

KIIVER SHOEI X-SPIRIT 3 ASSAIL TC-1

Tootekood: 1103100
Kaubamärk: SHOEI kiivrid
Ühik: tk
Laoseis: 1
Hind: 852,98 €
767,69 €
* Suurused kiiver

Kogus: - +
EHE VÕIDUSÕDUKIIVER SHOEI X-SPIRIT III. Suundudes sõidule MotoGP mootorrattaga, Sul pole hetkekski mahti muretseda kiivriomaduste ja kasutusmugavuse üle. See oli üks peamistest eesmärkidest Shoei X-Spirit III kiivri väljatöötamisel. Kiiver peab olema ideaalselt täiuslik võidusõiduks ja ei miskit muud!
Koos ekstreemse tuulutuslahendusega saavutatud tulemuslikkusega ja väga keerulise aerodünaamikasüsteemi kaasabil on Shoei X-Spirit III Sinu ideaalne valik saavutamaks tipp-tulemus poodiumipositsioonil!

TURVALISUS:

KIIVRIKEST AIM+

Orgaanilistest kiududest, multi komposiit ja suure kulumiskindlusega erinevatest kiukihtidest läbipõimitud lööke absorbeeriv materjal tagab kiivrikesta optimaalse jäikuse.

MODULAAR-EPS VOODRISÜSTEEM KOOS ERITIHEDUSEGA KIHTIDEGA

EPS-süsteemikihtide erinev
tihedus tagab lööke absorbeerivana optimalse 
kaitse.

TURVASÜSTEEM AVARII KORRAL

E.Q.R.S. (Emergency Quick
Release System
(eestikeelne tõlge: avarii korral
kiivri kiire äravõtusüsteem))
võimaldab kiivrit õnnetuse
korral hõlpsasti ja turvaliselt peast eemaldada.

TOPELT D-RÕNGAS

Lihtne kasutada,
väga turvaline ja
sulgemisel alati ideaalselt
kohandatav rihmade pingsus.

UDUTÕRJUVA CWR-F PINLOCK-GA VISIIR

2-mõõtmeline Vortex adapterite 
täiustatud aerodünaamikaga 
kuju 
ärarebitavate kilede süsteemi paigaldamiseks.

MUGAVUS:

4 ERINEVAT KIIVRIKESTA SUURUST

Täiuslikult sobivad ja kompaktsed mõõtmed.

Suurused:
1) XS-S, 
2) M, 
3) L, 
4) XL-XXL

MODULAARNE POLSTRISÜSTEEM

Individuaalselt kohandatav. Keskmine padi, põsepadjad ja lõuarihma kate on kõik eemaldatavad ja pestavad.

REGULEERITAV INTERJÖÖR

Kiivripositsiooni on võimalik kallutades reguleerida ümber horisontaaltelje 4° nurga ulatuses. See süsteem võimaldab sõitjal reguleerida sisemist väljavaadet kiivrist, et saavutada parem nähtavus võidusõiduasendis.

VENTILATSIOON:

6 SULETAVAT ÕHU SISSEVOOLUAVA JA 6 ÕHU VÄLJAVOOLUAVA

Optimaalne ventilatsioonijõudlus sportlikuks sõiduks.

UUS PÕSEPATJADE VENTILATSIOONISÜSTEEM
 

Esmakordselt on kiivri ala-osa varustatud ventilatsioonisüsteemiga. Kuna kiivritel on alaosa aerodünaamikat pidevalt parendatud, siis varasematel kiivrimudelitel on alaosa vähem ventileeritud ja seal on vähem õhuvahetust. Aktiivne tuulutus, isegi kiivri alaosas on seetõttu väljatöötatud eesmärgil tagada sõitjale rohkem mugavust ja hoida teda jahedana kõigis olukordades sõidu ajal.

AERODÜNAAMIKA:

TÄIUSTATUD AERODÜNAAMIKASÜSTEEM

Spetsiifiline aerodünaamikasüsteem sõitmiseks suurtel kiirustel. Arendatud ja testitud SHOEI tuuletunnelikatsetel. Selliselt disainitud Shoei X-Spirit III kiivrikest vähendab tuuletakistust ja tuuletõstejõu teket. See  vähendab sõitja kaelale tekkivat stressi, mida sõitja peaks taluma.
Tuuletõstejõud on vähendatud 3% ja tuuletakistus on vähendatud 10% võrreldes varasema, 
Shoei X-Spirit II mudeliga.

TAGUMINE STABILISAATOR ON VARUSTATUD TUULESPOLIERITEGA

Selle lahendusega vähendatakse Shoei X-Spirit III kiivril tuulest tekkivat vibratsiooni 50% ulatuses võrreldes varasema, Shoei X-Spirit II kiivrimudeliga. See on oluline, et sõitjal oleks selge ülevaade olukorrast kiire sõidu ajal. Valikus on saadaval ka kaks erineva mõõduga tuulespoilerit erinevateks olustikeks ja rajatingimusteks - väiksem tuulespoiler on disainitud aeglasemale ja kurvilisemale rajale, suurem tuulespoiler on disainitud kiiremale ja sirgemale rajale.

VÕIMALIK LISAVARUSTUS JA KASUTUSJUHEND:

VISIIRIDE VALIK

CWR-1 visiire (3-mõõtmeline,ei ole võimalik paigaldada ärarebitavate kilede süsteemi) on saadaval kõigis valikus olevates toondes.

CWR-F visiire (2-mõõtmeline, on võimalik paigaldada ärarebitavate kilede süsteem) on saadaval toonimata, heleda suitsutooniga, tumeda suitsutooniga ja erk-kollase tooniga.
VARUOSAD JA LISATARVIKUD
  • Hingamiskaitse J nina kohale
  • Lõuakardin D
  • Lõuaspoiner
  • Kahes mõõdus tuulespoilerid - väike ja suur

 

KASUTUSJUHEND PDF FORMAADIS

Kui vajad kasutusjuhendit Shoei X-Spirit III kiivrile, siis saab selle alla laadida siit .
Suurus 0
Sarnased tooted
Kiiver Caberg Jackal on kõrge kvaliteediga kinnine kiiver, mille valmistamiseks on kasutatud parimaid materjale ja tehnilisi lahendusi. Jackal kiiver on varustatud sisemise päikesevisiiriga. Kiivri vooder on eemaldatav ja pestav. Kiivril kasutatakse järelpingutusega lukusti süsteemi. Temperatuuri reguleerimiseks on kiivril kaks ühe astmeliselt reguleeritavat ventilatsiooniava otsmikul ja üks lõual.
,   Laoseis: 6
127,39 € (30%)
181,98 €
Kiiver Caberg Avalon on kõrge kvaliteediga kinnine kiiver, kaks kesta suurust. XXS-M, L-2XL. Kesta materjal: LG CHEM HI-IMPACT AB .Avalon kiiver on varustatud sisemise päikesevisiiriga. Kiivri vooder on eemaldatav ja pestav, eemaldatav Windstop lõua all. Kiivril kasutatakse kiirkinnitusega lukusti süsteemi. Temperatuuri reguleerimiseks on kiivril kaks ühe astmeliselt reguleeritavat ventilatsiooniava otsmikul ja üks lõual. Visiiril on FogCity uduvastase topeltvisiiri valmidus. Lisana erineva tooniga visiirid.
,   Laoseis: 12
127,39 € (29%)
179,00 €
Valmidus SENA SRL2 kommunikatsioon süsteemile.
Pinlock
Sisseehitatud päikeseprillid
kaal u 1520g
,   Laoseis: 1
602,99 € (10%)
669,98 €
Kiiver Caberg Avalon on kõrge kvaliteediga kinnine kiiver, kaks kesta suurust. XXS-M, L-2XL. Kesta materjal: LG CHEM HI-IMPACT AB .Avalon kiiver on varustatud sisemise päikesevisiiriga. Kiivri vooder on eemaldatav ja pestav, eemaldatav Windstop lõua all. Kiivril kasutatakse kiirkinnitusega lukusti süsteemi. Temperatuuri reguleerimiseks on kiivril kaks ühe astmeliselt reguleeritavat ventilatsiooniava otsmikul ja üks lõual. Visiiril on FogCity uduvastase topeltvisiiri valmidus. Lisana erineva tooniga visiirid.
,   Laoseis: 8
134,51 € (29%)
189,00 €
Kaasas tume visiir ja pinlock
,   Laoseis: 4
269,10 € (10%)
299,00 €