LOHV 15"/16" 130/90-15/16 140/90-15/16 150/90-15/16 140/80-15/16 150/80-15/16 160/80-15/16 160/70-15/16 MU90-15/16 F HEIDENAU
Mudelikohast sobivust vaata www.motomike.eu/motohoov/
Tootekood:
Ühik:
tk
Laoseis:
2
Lisa korvi
Sarnased tooted
LOHV 10" 3.50-4.00 TR87
LOHV 17" 2.00, 2.25, 2.50-17