Tootegrupid
MOOTORIÕLI LIQUI MOLY 4T offroad RACE SYNTH 10W-60 1L

MOOTORIÕLI LIQUI MOLY 4T offroad RACE SYNTH 10W-60 1L

Tootekood: LI3053
Kaubamärk: MOTOREX motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 1
Hind:
24,40 €
Kogus: - +

Täissünteetiline, kõrgekvaliteediline mootoriõli 2-taktilistele mootorratastele. Mõeldud kasutamiseks ennekõike motokrossi ja enduro ratastel millega sõidetakse eriti rasketes tingimustes. Testitud juhtivate meeskondade poolt võistlustingimustes. Hoiab mootori puhtana ja vähendab tahma teket. Sobib kasutamiseks nii küttesegus kui ka sundmäärimissüsteemidesse. Küttesegu vahekord vastavalt mootoritootja nõuetele, maksimaalselt aga

1:100 ( 1 % ).

SPETSIFIKATSIOONID:

API TC
JASO FC
ISO-L EGD
ISO-Global GC


Sarnased tooted
Mitmeastmeline 4T mootorratta täissünteetiline mootoriõli.
,   Laoseis: 6
23,38 €
Motul 7100 täissünteetilise seeria õlid on suure võimsusega mootorratastele. 10W60 on uuematele KTM, Husquarna, MV augusta, Moto Guzzi ja Aprilia mudelitele. Ester tehnoloogial baseeruv 100% täissünteetiline mootoriõli tagab äärmiselt tugeva õlikile, mis kaitseb mootoreid ka raskeimatel töötingimustel, tagatud on kiired ja pehmed käiguvahetused. Kasutamiseks nii märja kui kuiva siduritega mootorites.
,   Laoseis: 3
68,35 €
Mineraalne 4T mootorrataste mootoriõli. Parendatud mootori ja käigukasti kulumisvastase kaitsega. Täidab Harley-daividsoni esitatud nõudeid. JASO MA poolt heakskiidetud. Märgsiduri libisemisvastane tehnioloogia.
,   Laoseis: 2
39,00 €