Tootegrupid

MOOTORSAAN POLARIS INDY VR1 TURBO 137 S23TDV8ME

Tootekood: SN1TDV8M8PC249738
Kaubamärk: POLARIS atv,kelgu varuosad&varustus
Ühik: tk
Laoseis: 0
Uus Polaris Indy VR1 850 TURBO 137.
Uus Patriot Boost Indy VR1 on kuni 10% tõhusam kui Patriot 850 mudel. See uus hyper trail/crossover mudel on kuni 50 kg kergem, kui mõned konkureerivad mudelid.
Boost Indy VR1 pakub äärmiselt head võimsuse ja kaalu suhet ning selle jõudlus on võrreldamatu. Sõit on kerge ja kontrollitud tänu võidusõidust tuttavale juhi sõiduasendile.
Ultra-premium Walker Evans Racing amortisaatorid ja Pro CC šassii koos pakuvad uskumatult häid sõiduomadusi. 7S GPS-ekraani ja SMART-soojendeid on lihtne ja mugav kasutada. LED tuled ideaalsed pimedas sõiduks.
Sarnased tooted
,   Laoseis: 5
220,00 €
VR1 on ehitatud Matryxi platvormile, mis pakub meeletut kiirendust, pingutusteta juhtimist ja intelligentset tehnoloogiat – avades uue mõõtme domineerivas rajasoorituses. INDY VR1 137 on suure jõudlusega ülimalt mitmekülgne ja mugav.
Hingemattev kiirendus, selle kerge, jäik alumiiniumist ja süsinikkiust šassii on loodud pakkuma oma klassi parimat võimsuse ja kaalu suhet ning võimsust tarnib end tõestanud 850 Patriot mootor.
Võidusõidust inspireeritud juhikeskkond Kitsam juhiiste 122 mm kitsam konsool ja 76 mm kitsam põlve kohad tagavad liikuvama juhikogemuse, mis tagab täieliku liikumisvabaduse lihtsaks juhtimiseks.
Planeerige, jälgige ja jagage oma sõitu tööstusharu juhtiva Ride Command tehnoloogiaga 7S-ekraaniga. 7-tolline kindasõbralik puuteekraan on loodud spetsiaalselt mootorsaanide jaoks, millel on sõidudiagnostika, rajakaardid ja huvipunktid. Uus WiFi-ühendus võimaldab hõlpsat värskendamist ja Ride Commandi andmete edastamist WiFi kaudu.
,   Laoseis: 1
16450,00 €