Tootegrupid

MOTUL HELMET & VISOR CLEAN 250ml

Tootekood: 102992
Kaubamärk: MOTUL motoõlid
Ühik: tk
Laoseis: 6
Hind:
6,00 €
Kogus: - +
Kiivri ja vesiiri puhastus aine

Sarnased tooted
Suure jõudlusega diieselmootorite toitesüsteemide puhastusaine, mis eemaldab tekkinud mustuse toitesüsteemist, paagist, pihustitest, kõrgsurvepumbast ja põlemiskambrist. Eemaldab tahma- ja süsinikujäägid põlemiskambri pindadelt, niiskuse toitesüsteemist ning tagab tõhusa kaitse kõrgsurvepumbale. Tagab optimaalse kütuse koguse, pihustite kestva määrimise ja annab tõhusa kaitse kõikidele toitesüsteemi liikuvatele osadele. Sobib kasutamiseks kõikides diiselmootorites, eriti kõrgsurve otsesissepritsega diiselmootorites, ühisanumtehnoloogia või pumppihustitega mootorites. Sobib kasutamiseks ka diisli tahkete osakeste filtri (DPF) ja SCR katalüsaatorite korral. Kasutamine: lisa kütusepaaki enne tankimist, 50 ml lisandit 10 l kütuse kohta. 300 ml lisandit jagub 80 l kütusele.
,   Laoseis: 1
13,73 €
Clear silicon sobib kasutamiseks kõikides kohtades, kus vajatakse läbipaistvat ja õhukest määrdekihti. Ei määri ümbritsevaid detaile. Hooldab ja värskendab plastik- ja kummiosasid. Väldib tihendite jäätumist.
,   Laoseis: 1
12,20 €
Spetsiaalne vahend lõppläike saamiseks pärast pesu. Jätab kauakestva läike ja andistaatilise kihi.
,   Laoseis: 1
13,21 €
UltraGrime® Life BBQ puhastuslapid on ideaalsed abivahendid juhuks kui tahate pere ja sõpradega kodus või looduses grillida. Nahasõbralik, kuid samas armutu rasvale, seega saate neid kasutada oma nõude, grilli ja muude tarvikute puhastamiseks. Abrasiivse tekstuuriga lapp eemaldab ka kõige tõrksama mustuse ja kinnipõlenud rasva. Sobib metallgrillide ja nende teiste pindade puhastamiseks, samuti aiamööbli, nõude ja lauaplaatide puhastamiseks. XXL+ puhastuslapid on loodud igapäevase mustusega kergelt toime tulema - need on suuremad, märjemad ja tugevamad kui tavalised puhastuslapid. Võlu peitub riidetaolises kangas, mis ei rebene ega lagune kasutamise ajal. Lisaks püsivad need puhastuslapid kaua märjad ja on kasutatavad kauem kui ükski teine puhastuslapp. Unustage kulukad puhastuslahused ja pehmed paberrätikud ning ostke märjad UltraGrime puhastuslapid.
,   Laoseis: 3
9,90 €