Tootegrupid

NAHKRIIETUSE PUHASTUSTUSVAHENDITE KOMPLEKT

Tootekood: XZONE-NAHK
Ühik: kmpl
Laoseis: 5
Hind:
31,90 €
Kogus: - +
Kompekt koosneb:
Naha puhastusvahend 150ml
Värskendaja hõbe ioonidega 100ml
Hari puhastamiseks
Nahahooldus kreem 100ml
Mikrofiiber lapp
Kompekt puhastab sinu varustuse andes neile uue värskuse ja kaitse. Parandab naha vastupidavust.
1. Naha puhastusvahend
Raputage pakendit hoolikalt enne kasutamist. Kandke nahale ringjate liigutustega kasutades pehmet harja või käsna. Eemalda lahustunud mustus lapiga või loputa veega. Kasutada eelnevalt väikesel alal, et proovida toote sobivust.
2. Nahahooldus kreemi kasutatakse pinna niisutamiseks ja kaitsmiseks.Hoiab ära värvi tuhmumise ja pikendab naha eluiga. Kasutada peale puhastamist. Kandke mikrofiiber lapile väikene kogus ja hajutage see kogu pinnale.
3. Hõbeioonidega värskendaja. Blokeerib ebameeldiva lõhna teket. Värskendaja kestab kuni 72h, kuid mugavuse suurendamiseks on soovitatav kasutada iga kord. Pihustage sisemisele riide või jalanõu kihile, mis on eelnevalt puhas ja kuiv.
Sarnased tooted
,   Laoseis: 4
6,50 €
Naharasv - spetsiaalne nahahooldusvahend, puhastab, pehmendab ja impregneerib nahkriideid.
,   Laoseis: 6
8,00 €
Suure jõudlusega diieselmootorite toitesüsteemide puhastusaine, mis eemaldab tekkinud mustuse toitesüsteemist, paagist, pihustitest, kõrgsurvepumbast ja põlemiskambrist. Eemaldab tahma- ja süsinikujäägid põlemiskambri pindadelt, niiskuse toitesüsteemist ning tagab tõhusa kaitse kõrgsurvepumbale. Tagab optimaalse kütuse koguse, pihustite kestva määrimise ja annab tõhusa kaitse kõikidele toitesüsteemi liikuvatele osadele. Sobib kasutamiseks kõikides diiselmootorites, eriti kõrgsurve otsesissepritsega diiselmootorites, ühisanumtehnoloogia või pumppihustitega mootorites. Sobib kasutamiseks ka diisli tahkete osakeste filtri (DPF) ja SCR katalüsaatorite korral. Kasutamine: lisa kütusepaaki enne tankimist, 50 ml lisandit 10 l kütuse kohta. 300 ml lisandit jagub 80 l kütusele.
,   Laoseis: 1
13,50 €
Tõhus puhastuslapp, mis puhastab ja ka säilitab kiivrite ja visiiride pealispindu. Eemaldab mustuse ja putukad. Puhas visiir tagab ohutuma sõidu.
Kiivrivisiiride sh Pinlock visiiride ja ka motoprillide puhastamiseks.
Hind 1-le komplektile, märg+kuiv puhastuslapp. Karbis 12 komplekti.
,   Laoseis: 53
1,50 €
Xzone kiivri puhastuskomplekt on loodud sinu kiivri puhastamiseks ja hooldamiseks.
Kompekt koosneb:
Puhastusgeel 250ml
Kiivri läike taastamise spray 250ml
Mikrofiiber lapp puhastamiseks
Pehme mikrofiiber lapp läike andmiseks.
,   Laoseis: 2
24,90 €