Tootegrupid

PIDURIPUHASTUS BRAKE CLEAN C10 ,500ML

Tootekood: NBQ492050
Kaubamärk: NB QUALITY professionaalne hoolduskeemia
Ühik: tk
Laoseis: 70
Hind:
4,10 €
Kogus: - +
Brake Clean on tugevatoimelisel lahustil baseeruv puhastusvahend.
Sarnased tooted
Suure jõudlusega diieselmootorite toitesüsteemide puhastusaine, mis eemaldab tekkinud mustuse toitesüsteemist, paagist, pihustitest, kõrgsurvepumbast ja põlemiskambrist. Eemaldab tahma- ja süsinikujäägid põlemiskambri pindadelt, niiskuse toitesüsteemist ning tagab tõhusa kaitse kõrgsurvepumbale. Tagab optimaalse kütuse koguse, pihustite kestva määrimise ja annab tõhusa kaitse kõikidele toitesüsteemi liikuvatele osadele. Sobib kasutamiseks kõikides diiselmootorites, eriti kõrgsurve otsesissepritsega diiselmootorites, ühisanumtehnoloogia või pumppihustitega mootorites. Sobib kasutamiseks ka diisli tahkete osakeste filtri (DPF) ja SCR katalüsaatorite korral. Kasutamine: lisa kütusepaaki enne tankimist, 50 ml lisandit 10 l kütuse kohta. 300 ml lisandit jagub 80 l kütusele.
,   Laoseis: 1
13,73 €
Tõhusad niisked puhastuslapid. Sobivad väga hästi visiiri , tuuleklaasi ja muude pindade puhastamiseks putukalaipadest. Sobib ka käte puhastamiseks. Ei sisalde piiritust.
,   Laoseis: 7
19,32 €
Lülitite ja klemmide puhastus- ja määrdeaine.
,   Laoseis: 4
10,17 €
Spetsiaalselt mootorratastel ja jalgratastel kasutamiseks välja töötatud puhastusvedelik, mis ei sisalda keskkonnale kahjulikke aineid.
,   Laoseis: 5
24,40 €
UltraGrime® Life BBQ puhastuslapid on ideaalsed abivahendid juhuks kui tahate pere ja sõpradega kodus või looduses grillida. Nahasõbralik, kuid samas armutu rasvale, seega saate neid kasutada oma nõude, grilli ja muude tarvikute puhastamiseks. Abrasiivse tekstuuriga lapp eemaldab ka kõige tõrksama mustuse ja kinnipõlenud rasva. Sobib metallgrillide ja nende teiste pindade puhastamiseks, samuti aiamööbli, nõude ja lauaplaatide puhastamiseks. XXL+ puhastuslapid on loodud igapäevase mustusega kergelt toime tulema - need on suuremad, märjemad ja tugevamad kui tavalised puhastuslapid. Võlu peitub riidetaolises kangas, mis ei rebene ega lagune kasutamise ajal. Lisaks püsivad need puhastuslapid kaua märjad ja on kasutatavad kauem kui ükski teine puhastuslapp. Unustage kulukad puhastuslahused ja pehmed paberrätikud ning ostke märjad UltraGrime puhastuslapid.
,   Laoseis: 3
9,90 €