Tootegrupid

PUKSIDE JA LAAGRITE LIIM LOCTITE 648 50ml

Tootekood: 109-135525
Ühik: tk
Laoseis: 1
Hind:
45,75 €
Kogus: - +
  1. Loctite - tööstusliimid ja -hermeetikud > Full Product List Loctite - Henkel... Fikseerimine - keskmise tugevusega kinniti, kui on vaja hiljem lahti võtta. Loctite
    648, Fikseerimine - väga tugev hea temperatuuritaluvusega kinniti.
    http://www.locite.com.ee/cps/rde/xchg/hs.xsl/full-product-list-loctite-1101.htm

Sarnased tooted
,   Laoseis: 1
22,37 €
Multi Hi-Tech oil sobib kasutamiseks elektrikomponentde hoolduses, nagu pistikud, kõrgepingejuhtmed, andurid, süütepoolid. Tekitab niiskuse eest kaitsva kihi.
,   Laoseis: 1
10,72 €
Eritöötluse abil valmistatud pliivaba alkülaatbensiin. Peaaegu lõhnatu ja benseeni, aromaatsete süsivesinike ning väävli-, alkoholi- ja eeteri ühendite vaba.
KASUTATAKSE: muruniidukites, murufreesides jms. 4-taktilistes väikemootorites. 4-T ALKÜLAATBENSIINI kasutamisel püsivad mootorid puhtad, töötemperatuur langeb ja väheneb kinnikiilumise oht ning kütusekulu. Seega soovitame reguleerida mootorit vastavalt vajadusele.
,   Laoseis: 6
18,30 €
Eritöötluse abil valmistatud pliivaba alkülaatbensiin, millele on segatud 2,5% bioloogiliselt lagunevat täissünteetilist 2-T õli. Peaaegu lõhnatu ja benseeni, aromaatsete süsivesinike ning väävli-, alkoholi- ja eeteri ühendite vaba.
KASUTATAKSE: mootorsaagides, oksasaagides, trimmerites, mootorkelkudes jms. tööl või vabal ajal kasutatavates 2-taktilistes väikemootorites. 2-T ALKÜLAATBENSIINI kasutamisel püsivad mootorid puhtad, töötemperatuur langeb ja väheneb kinnikiilumise oht ning kütusekulu. Seega soovitame reguleerida mootorit vastavalt vajadusele.
,   Laoseis: 1
29,48 €
,   Laoseis: 8
20,62 €