Tootegrupid

UDUVASTANE VAHEND ARMOR ANTI FOG 30ml

Tootekood: 652-2300
Ühik: tk
Laoseis: 6
Hind:
20,62 €
Kogus: - +

Sarnased tooted
,   Laoseis: 1
22,37 €
Novatio MultiFoam on kiiretoimeline ja tugev multifunktsionaalne puhastusvaht. Vahuga saab puhastada klaas-, peegel-, plastik-, puit-, tekstiil- ja metallpindasid. Võimaldab hästi puhastada nõgi, tahma, rasva, õli nind orgaanilisi jääke nagu surnud putukad.
,   Laoseis: 1
4,07 €
De-Icer on tugev ja kiire auto tuuleklaasi jääst vabastaja. De-Icer baseerub vähetoksilisel iso-propüülalkoholil, millele on lisatud kiiret jää sulamist soodustavaid lisandeid. De-Icerit võib kasutada kõikide autode tuuleklaasidel ja klaasidel, kõikidel temperatuuridel ja see ei kahjusta auto värvi.
,   Laoseis: 2
4,27 €
Eritöötluse abil valmistatud pliivaba alkülaatbensiin. Peaaegu lõhnatu ja benseeni, aromaatsete süsivesinike ning väävli-, alkoholi- ja eeteri ühendite vaba.
KASUTATAKSE: muruniidukites, murufreesides jms. 4-taktilistes väikemootorites. 4-T ALKÜLAATBENSIINI kasutamisel püsivad mootorid puhtad, töötemperatuur langeb ja väheneb kinnikiilumise oht ning kütusekulu. Seega soovitame reguleerida mootorit vastavalt vajadusele.
,   Laoseis: 6
18,30 €
Rain-X uduvastane vahend on loodud märja ilma, kõrge niiskustaseme või temperatuurimuutuste tõttu tekkiva sisemise udu ära hoidmiseks. Moodustab klaasile õhukese vett ja auru hülgava kihi. Uus ning täiustatud retseptuur tagab veelgi suurema uduvastase kaitse. Rain-X Anti Fog-i saab kasutada ka teistes kõrge õhuniiskusega ruumides (nt vannitoapeeglid, saunauksed jne).
Enne kasutamis veenduge, et pind oleks puhas ning kuiv
Kandke väike kogus Rain-X® Anti-Fog paberrätikule või kuivale puuvillasele lapile
Kande töödeldavale pinnale ning laske kuivada
Parema tulemuse saamiseks, lisada veel üks kiht
Kui liigse kasutamise tõttu tekib udu siis piserdage veega ja pühkige kuiva lapi või paberrätikuga, kuni see on läbipaistev
Ei tohi kasutada järgmistel pindadel: plast, värvitud, töödeldud pinnad, toonkile

,   Laoseis: 4
12,20 €