Tootegrupid

UDUVASTANE VAHEND RAIN-X INTERIOR 200ml

Tootekood: S1830028
Ühik: tk
Laoseis: 4
Hind:
12,20 €
Kogus: - +
Rain-X uduvastane vahend on loodud märja ilma, kõrge niiskustaseme või temperatuurimuutuste tõttu tekkiva sisemise udu ära hoidmiseks. Moodustab klaasile õhukese vett ja auru hülgava kihi. Uus ning täiustatud retseptuur tagab veelgi suurema uduvastase kaitse. Rain-X Anti Fog-i saab kasutada ka teistes kõrge õhuniiskusega ruumides (nt vannitoapeeglid, saunauksed jne).
Enne kasutamis veenduge, et pind oleks puhas ning kuiv
Kandke väike kogus Rain-X® Anti-Fog paberrätikule või kuivale puuvillasele lapile
Kande töödeldavale pinnale ning laske kuivada
Parema tulemuse saamiseks, lisada veel üks kiht
Kui liigse kasutamise tõttu tekib udu siis piserdage veega ja pühkige kuiva lapi või paberrätikuga, kuni see on läbipaistev
Ei tohi kasutada järgmistel pindadel: plast, värvitud, töödeldud pinnad, toonkile

Sarnased tooted
,   Laoseis: 1
44,73 €
,   Laoseis: 1
12,20 €
Spetsiaalne reaktor, mis koostöös suvalise roostelahustaja või universaalõliga aitab avada ka kõige tugevamalt kinni roostetanud keermesliited. Lahustab suurepäraselt roostet ja aitab õlil tungida sügavale liitesse. Reaktsiooni värvus lilla.Kasutuskohad: poldid, mutrid, pihustid ja muud keermesliited.Toode on mõeldud lisamiseks igat brändiroostelahustajale või universaalõlile.
,   Laoseis: 2
14,23 €
Tire Lube lihtsustab oluliselt jäikade ja madalaprofiilsete rehvide paigaldamist. Samuti lihtsustab oluliselt kummi- ja plastikpukside montaazi. Toodet saab kasutada kõikjal, kus on vajalik lühiajaline hõõrdepindade libestamine montaazi käigus. Toode kuivab 30 minuti mõõdumise.
,   Laoseis: 1
10,00 €
Novatio MultiFoam on kiiretoimeline ja tugev multifunktsionaalne puhastusvaht. Vahuga saab puhastada klaas-, peegel-, plastik-, puit-, tekstiil- ja metallpindasid. Võimaldab hästi puhastada nõgi, tahma, rasva, õli nind orgaanilisi jääke nagu surnud putukad.
,   Laoseis: 1
4,07 €