Tootegrupid

VÕRKKINDAD HW GREEN

Tootekood: 00-625
Ühik: paar
Laoseis: 1
Hind:
12,00 €
Kogus: - +
Õhukesed kindad, mis sobib erinevateks tegevusteks, kus sa soovid jääda nähtamatuks. Üks suurus. SwedTeam on tuntud Rootsi jahi- ja matkariiete tootja. SwedTeam kasutab riiete ja aksessuaaride valmistamisel parimaid kvaliteetseid materjale, et maksimaalselt arvestada matkajate ja jahimeeste nõuetega.

Sarnased tooted
Kindad Modeka Tacoma Lady on valmistatud erinevate materjalide ( vasikanahk, Tactel und Amara kangad ) kombineerimisel, mis tagab parima sobivuse ja turvalisuse. Vee- ja tuulekindluse ja käe hingamise tagab Porelle-Membraan. Turvalisuse tagamiseks on SaS-Tec kaitsed nukkidel Schoeller-Keprotec-tugevdused sõrmedel ja peopesas, reflektorid. Lisaks kummiriba sõrmel visiiri puhastamiseks. Randmel ja kinda käisel pingutuslindid. Suurused DXS-DL.
,   Laoseis: 4
52,00 € (20%)
65,00 €
Racing Pro - valmistatud pehmest vasikanahast, peopesal naturaalne kängurunahk, Keprotec-tugevdus nukkidel, sõrmede vahel stretskangas, päkal pehmendused.
,   Laoseis: 1
72,00 € (20%)
90,00 €
Kerged ning mugavad kindad. D30 materjalist kaitsmed
,   Laoseis: 5
43,00 €
Kindad on valmistatud kõrgekvaliteedilidest kitsenahast. Kinnastel on õhku läbilaskev tekstiilvõrk, tugevdused sõrmedel, nukikaitsed, vooder.
,   Laoseis: 10
65,00 €