Tootegrupid

KETIÕLI MOTOREX CHAIN LUBE ADVENTURE 500ml

Tootekood: 115-000283375
Ühik: tk
Laoseis: 3
Hind:
14,40 €
Kogus: - +
Spetsiaalne ketiõli matkaenduro mootorratastele. Valge, PTFE lisandiga.
Tõhus puhastusvahend kõikidele 2- ja 4- taktiliste mootorrataste karburaatoritele. Enne kasutamist raputa pudelit korralikult. Eemalda õhufilter ja pihusta ainet õhuvõtu avast karburaatorisse. Seejärel käivita mootor ning lase mootoril töötada. Parima tulemuse saamiseks tuleks toimingut korrata paar korda.
Sarnased tooted
Spetsiaalne täissünteetiline määre nii X kui O rõngas kettidele. Spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks Enduro ja Off-Road mootorratastel. Sobib kasutamiseks võistlustingimustes. Moodustab ketile veekindla, kaitsva ja püsiva kihi, mis on eriti vastupidav tsentrifugaaljõule. Stabiilne erinevate temperatuuride juures. Regulaarne kasutamise tagab ketile ja hammasratasetele pika kasutusaja .
Väike 56 ml aerosoolpudel on uuesti täidetav ja eriti mugav kaasa võtta.
,   Laoseis: 4
7,00 €
Veekindel sünteetiline ketimääre, kaitseb kette korrosiooni ja kulumise eest. Heade läbitungimisomadustega, moodustab kauakestva kaitsekihi. Sobib kasutamiseks ka suurte võimsuste ja löögikoormuste korral. Vastupidav soojale ja külmale veele. Vähendab hõõrdumist, kulumist, müra ja vibratsiooni. Ennetab vee ja saasteainete nakkumist, mis vähendavad oluliselt keti ja ketiratta eluiga. Kasutusalad: O-, X-tüüpi ketid, jalgratta ja mootorratta ketid, kettajamid, ketirattad, rihmarattad, hammasrattad, trossid, ukseajamid, traktorid, aiandusseadmed, kettsaed jne.
,   Laoseis: 9
8,13 €
Väga heade määrimis- ja läbitungimisomadustega kuiv ketimääre. Sobib kasutamiseks nii o-, x- ja z-rõngasahelates. Kaitseb korrosiooni ja kulumise eest.
,   Laoseis: 4
4,58 €
,   Laoseis: 4
15,25 €