Tootegrupid

RÕIVASTE VÄRSKENDAJA 100ML ( €108/L )

Tootekood: 10310
Kaubamärk: ZEIBE-hooldusvahendid
Ühik: tk
Laoseis: 52
Hind:
10,80 €
Kogus: - +

RÕIVASTE VÄRSKENDAJA
Eemaldab higistamisest tekitatud ebameeldivad lõhnad igasuguselt riietuselt (kangas ja nahk).
Kasutamine: pihusta 6-8 korda riietuse sisepoolele. Lase kuivada.
Kasutamise sagedus: pärast igat riietuse kasutuskorda
Hoiatus: kahjulik allaneelamisel. Vältida sattumist laste kätte. Vältida nahale ja silma sattumist.
Kahjulik allaneelamisel. Vältida sattumist laste kätte. Vältida nahale ja silma sattumist. Allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole.
Sisaldab: etanool, kvaternaarne lämmastik, lõhnaained, tsinkkloriid, retsinoolhape.


Sarnased tooted
,   Laoseis: 51
10,80 €
Suure jõudlusega diieselmootorite toitesüsteemide puhastusaine, mis eemaldab tekkinud mustuse toitesüsteemist, paagist, pihustitest, kõrgsurvepumbast ja põlemiskambrist. Eemaldab tahma- ja süsinikujäägid põlemiskambri pindadelt, niiskuse toitesüsteemist ning tagab tõhusa kaitse kõrgsurvepumbale. Tagab optimaalse kütuse koguse, pihustite kestva määrimise ja annab tõhusa kaitse kõikidele toitesüsteemi liikuvatele osadele. Sobib kasutamiseks kõikides diiselmootorites, eriti kõrgsurve otsesissepritsega diiselmootorites, ühisanumtehnoloogia või pumppihustitega mootorites. Sobib kasutamiseks ka diisli tahkete osakeste filtri (DPF) ja SCR katalüsaatorite korral. Kasutamine: lisa kütusepaaki enne tankimist, 50 ml lisandit 10 l kütuse kohta. 300 ml lisandit jagub 80 l kütusele.
,   Laoseis: 1
13,50 €
Spetsiaalne ketimääre tuubis. Toodetud spetsiaalselt tänavamootorrataste ja kartide kettidele. Väga nakkuv, talub suuri kiiruseid ja keti kerge jooksu. Pikendab keti eluiga, kaitseb korrosiooni eest. Pastat saab ketile kanda tuubi otsas oleva harja kaudu.
,   Laoseis: 7
9,00 €
Spetsiaalne vahend lõppläike saamiseks pärast pesu. Jätab kauakestva läike ja andistaatilise kihi.
,   Laoseis: 3
13,00 €